o Nas

Czym się zajmujemy

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu szeroko pojętych systemów bezpieczeństwa. Kompleksowa oferta obejmuje projekt, dobór urządzeń, ich sprzedaż oraz instalację w docelowej lokalizacji na terenie całej Wielkopolski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży systemów alarmowych, w skład których wchodzą przede wszystkim takie elementy jak monitoring wizyjny oraz różnego rodzaju zabezpieczenia na wypadek pożaru lub wystąpienia innych zdarzeń zagrażających mieniu i życiu osób. W trosce o bezpieczeństwo Klientów nasza firma stawia przede wszystkim na jakość oferowanych produktów oraz usług. Podążamy za zmianami technologicznymi, które przyczyniają się do zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów na terenie Poznania i okolic.

Jak wygląda system monitoringu

Nasza oferta skierowana jest do Klientów biznesowych oraz indywidualnych, którzy pragną podnieść standardy swojego bezpieczeństwa. Klienci korzystający z usług Protegram Systems mogą liczyć na zaprojektowanie oraz wybór systemu najlepiej dostosowanego do indywidualnych wymagań. Gwarantujemy naszym Klientom dobór wysokiej jakości urządzeń, porady w sprawach technicznych oraz samą usługę montażową wraz z konfiguracją, a dbałość o jakość realizacji projektu przekłada się w późniejszym okresie na bezproblemową wieloletnią eksploatację.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów oferujemy na terenie całego województwa wielkopolskiego dojazd do firmy, budynku czy posesji wraz z indywidualną konsultacją oraz rozplanowaniem procesu instalacji i montażu. Zapewni to Państwu komfort, oszczędność czasu oraz precyzyjne ustalenie szczegółów niezbędnych do wykonania instalacji. Gwarantujemy również atrakcyjną ofertę cenową w stosunku do wysokiej jakości usług. Ponadto niezmiernie zależy nam na zadowoleniu klienta podczas każdego etapu realizacji, od projektu i wyboru urządzeń, poprzez dobór dogodnego terminu realizacji zlecenia i finalnie montażu zamówionego systemu.

Gdzie działamy: Obszar naszych działań obejmuje teren miasta Poznania oraz jego okolice.

Plan Systemu Monitoringu
0

Zadowolonych klientów

0

Zainstalowane kamery

0

zainstalowanych systemów alarmowych

0

metrów kabli